У Запоріжжі невідомі обікрали офіс волонтерської організації

436

Опубліковано: 3 Квітня 2016

Сьогодні у Запоріжжі невідомі обікрали офіс благодійного фонду “Посмішка дитини”, що по вул. Незалежної України (колишня 40 років Радянської України) в районі 12 квітня. Як Громадському ТБ Запоріжжя розповіла керівник благодійних проектів фонду Ганна Чернова, невідомі вдерлися до приміщення найймовірніше сьогодні у першій половині дня. Встигли винести всю документацію фонду, що зберігалась на електронних носіях, 2 проектори, колонки, портативний програвач та іншу техніку. Загалом збитки від “візиту” крадіїв у фонді оцінюють у 50 тисяч гривень. За словами волонтерів, до приміщення офісу викрадачі потрапили через вікно, залишивши сліди на підвіконні.

За фактом інциденту представники волонтерської організації написали заяву до поліції, нині порушено кримінальне провадження за ознаками статті 185 ККУ (крадіжка). Втім, за словами самих потерпілих, шанси знайти крадіїв не надто високі: камер спостереження поруч з офісом не було, так само злочинці не залишили відбитків – “працювали” у рукавичках.

Благодійний фонд “Посмішка дитини” працює у Запоріжжі з 2012 року. Волонтери організації займаються передусім допомогою дітям з малозабезпечених сімей, останні 3 роки фонд активно підтримує програми допомоги дітям переселенців.