У Запоріжжі не продаватимуть алкоголь військовим

175

Опубліковано: 26 Лютого 2016

На сьогоднішній сесії Запорізької міськради депутати ухвалили рішення щодо заборони продажу алкогольних напоїв військовим. Відповідний проект рішення підтримали 54 депутати. Рішення є чинним протягом всього періоду проведення АТО.

Документом пропонується ввести заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і навіть пива людям, “які служать у Збройних Силах України та при наявності військової форми одягу, у стаціонарних об’єктах торгівлі, стаціонарних тимчасових спорудах, у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, а також в закладах відпочинку та ресторанного господарства”.

ншими словами, купувати алкоголь, включаючи пиво, військовим заборонять у всіх магазинах, кіосках і навіть кафе і ресторанах.

У документі наголошується, що таке рішення необхідно прийняти з метою забезпечення громадського порядку в місті та недопущення правопорушень і злочинів, пов’язаних з вживанням алкогольних напоїв окремими військовослужбовцями, а також враховуючи складну суспільно-політичну обстановку та інтереси жителів Запоріжжя.

Що буде загрожувати продавцям, які все ж ризикнуть продати військовим алкоголь, в документі не вказано. Зате відзначено, що рішення буде носити рекомендаційний характер.

Однак, тепер депутати мають намір звернутися до Верховної Ради, аби вона на законодавчому рівні затвердила рішення про заборону продажу алкоголю військовим .