У Запоріжжі мешканці історичного будинку зустрічатимуть Новий рік без опалення і з голими стінами, – фото

786

Опубліковано: 7 Листопада 2017

Історичний будинок на перетині вулиць Академіка Чабаненка і Олександрівської реконструюють вперше за багато років. Проте, через ремонт мешканці будинку живуть без опалення і в нелюдських умовах.

Зараз у будинку одночасно ремонтуються дах, підвал, стіни, у помешканнях зрізані батареї, міняються труби і таке інше. На час ремонту мешканців пропонували переселити, проте вони відмовилися. Сплять вони в одягу, а опалюють приміщення за допомогою газових плит, або електричних нагрівачів. Відзначимо, що в деяких приміщеннях дуже сиро.

Робітники на об’єкті кажуть, що опалення дадуть наприкінці цього тижня, максимум в кінці наступного. Проте, лише в половині будинку. До іншої половини труби ще не заведені.

В кімнатах робітники вирвали старі труби, позбивали шпаклівку, щоб дістатися до тріщин. В деяких квартирах аварійна стеля. Її встигли розколупати, десь підперли балками. Ремонтуватимуть тільки після свята Нового року. Взагалі, за словами мешканців, квартири почнуть приводити у норму тільки після свят.

Подібні затримки самі робітники обґрунтували тим, що мешканці не завжди пускають їх до квартир, а інколи чинять опір їх діям. Тим часом жителі, з якими вдалося поспілкуватися, наймають інших робітників за власні кошти, щоб пришвидшити процес ремонту, а деякі роботи виконують власноруч.

6
5
4
3
2
1