У Запоріжжі цілу ніч ліквідовували аварію на водогоні в Олександрівському районі. Водопостачання відновлено

558

Опубліковано: 27 Лютого 2018

Вчора, 26 лютого, сталася аварія на водопроводі діаметром 1000 міліметрів у районі Набережної магістралі в Олександрівському районі. Для ліквідації аварії довелося виконувати розриття. Глибина залягання трубопроводу на цій ділянці майже п’ять метрів. Земляні роботи проводилися в умовах холодної погоди. При цьому поряд проходять газопровід, кабелі електропостачання. Через це значна частина робіт виконувалась вручну.

Роботи виконувалися в цілодобовому режимі. Після завершення розриття, робітники «Водоканалу» приступили до зварювальних робіт близько 1 години 40 хвилин ночі. Були задіяні дві аварійні бригади. Після сьомої ранку зварювальні роботи були завершені. Аварія ліквідована. Близько 8:00 почалося заповнення системи водою.

Для усунення аварійної ситуації були задіяні аварійні бригади КП «Водоканал». На час робіт довелося відключити водопостачання на кількох вулицях. На ряді вулиць вода подавалася з пониженим тиском. Однак подачу тепла вдалося забезпечити, не відключивши котельню. Тепло в будинках не відключали.