У Вознесенівському районі проживає 9 запоріжців-мільйонерів

142

Опубліковано: 19 Квітня 2016

З початку року 865 мешканців Вознесенівського району задекларували понад 75 мільйонів гривень доходів. Сума нарахованих податкових зобов’язань становить понад 6 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Георгій Рассолов.

Cеред декларантів – 9 мільйонерів, джерелами доходів яких, згідно зі звітами, є надання майна в оренду, спадщина, продаж нерухомості та інше.

Із загальної кількості декларантів найактивніше про свої доходи звітують ті, хто протягом 2015 року отримували спадщину – 122 декларації. Про доходи від надання майна в оренду прозвітував  31 громадянин, доходи у вигляді  інвестиційного прибутку отримали 45 платників. Декларанти сплатять до бюджету 6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 822 тис. грн. військового збору.

Начальник Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Георгій Рассолов зазначив, що декларування доходів – це не тільки конституційний обов’язок громадян, а й можливість отримати податкову знижку. Так, до Запорізької ОДПІ вже звернулося 388 громадян, які надали документи на отримання податкової знижки. Усього сума до повернення становить майже 442 тисячі гривень.

Нагадаємо, що деклараційна кампанія триватиме до 1 травня 2016 року, а для отримання податкової знижки декларацію про майновий стан та доходи можна подати упродовж всього року.