У Вільнянському районі люди скаржаться на свавілля поліції через вирубку лісів

304

Опубліковано: 28 Квітня 2017

Жителі села Гнаровське Вільнянського району побилися через незаконну вирубку лісополос навколо села. Цінну деревину незаконно вирубують не вперше. Проте цього разу жителів обурила зухвалість порушників. Про це “Громадському ТБ Запоріжжя” розповів голова Гнаровської сільради Олександр Доновський.

За його словами, на виклик поліція з’явилася лише через дві години. Правоохоронців довелося вмовляти, аби вони зафіксували факт незаконної вирубки.
Після повторних дзвінків, за словами Доновського, на місце прибув начальник сектору Вільнянського відділення поліції підполковник Дмитро Єфименко. Він вказав голові на порушення благоустрою території сільради та натякнув про штраф.

This slideshow requires JavaScript.

Як зазначив Доновський, організатори вирубки та поліцейські були знайомі та привітно спілкувалися під час інциденту.

Вирубники відверто заявляли про те, що мають покровителів у поліції, розповідає Доновський.

Наразі деревина перевезена до Вільнянского відділення поліції. Розпочато кримінальне провадження.

Незаконна вирубка лісополос, що захищають поля від вітру та ерозії – розповсюджене явище в Запорізькій області. Більшість таких лісів нікому не підпорядкована. Дуби, акації, ясені продаються місцевим жителям близько 500 гривень за кубометр.

Поліція приймає заяви та порушує справи, керівництво прокуратури Запорізької області неодноразово заявляло про необхідність боротьби, проте масова вирубка лісів продовжується. Як це виглядає дивіться нашому сюжеті.