У Верховній Раді вимагали притягнути Костянтина Бриля до кримінальної відповідальності, – відео

304

Опубліковано: 7 Квітня 2017

Сьогодні, 7 квітня, в ході пленарного засідання Верховної Ради України віце-спікером парламенту Оксаною Сироїд було оголошено запит до Директора Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику. Про це повідомляють Українські новини.

«Про вчинення головою Запорізької обласної державної адміністрації Брилем К.І. і головами районних державних адміністрацій кримінального злочину в рамках проведення операції” Урожай 2016″, спрямованого на протиправне заволодіння близько 10 000 гектарами пасовищ, сінокосів та інших угідь, на території Запорізької області, що підлягають розподілу між власниками земельних часток (паїв)», – озвучила вимогу депутата віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд.

В запиті Бриль звинувачується в створенні злочинної схеми по заволодінню землі в особливо великих розмірах, в реалізації якої залучені глави практично всі районних адміністрації Запорізької області: зокрема, мова йде про заволодіння тисячами гектар сільгоспугідь приватних структур, оформленими на родичів особистого секретаря (радника) Костянтин Бриля.