У столиці презентували проект оновленої системи громадського транспорту в Запорізькій області

416

Опубліковано: 26 Липня 2016

Делегація Запорізької області на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Дмитром Давтяном провела переговори в Києві з представниками Європейського інвестиційного банку з питання спільної реалізації проекту з модернізації системи громадського транспорту в області. Про це повідомляє прес-служба ЗОДА.

Представникам банку було презентовано проект, який передбачає закупівлю 100 сучасних автобусів великої пасажиромісткості для забезпечення пасажироперевезень на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Наразі основу пасажироперевезень області складають маршрутні таксі, строк експлуатації яких перевищує 10 років, які не можуть забезпечити гідний рівень безпеки та комфорту, не пристосовані для надання послуг людям з особливими потребами. Окрім цього, в рамках діючої системи майже неможливо реалізувати заходи з автоматизації продажу квитків та забезпечити прозору й відкриту роботу перевізників.

Презентований проект передбачає подолання цих негативних наслідків та створення дійсно спроможного комунального перевізника, який працюватиме прозоро, відповідально та під контролем громади області.

Спеціалісти банку також відзначили, що створення в області перевізника, який своєю роботою встановлюватиме високі стандарти якості надання послуг, сприятиме покращенню загального стану пасажироперевезень.

При цьому реалізація проекту, зважаючи на його економічну обґрунтованість та відсутність потреби в підвищенні тарифів для населення, не створюватиме додаткового навантаження на місцевий бюджет та особисті бюджети запоріжців.

За результатами переговорів проект був оцінений як перспективний і його буде рекомендовано до розгляду Міністерству інфраструктури України. За умови позитивної оцінки, реалізація може розпочатись з початку 2017 року.

Нагадаємо, цього місяця обласна влада презентувала нового перевізника, якого було створено на базу комунального підприємства.