По справі вибуху на ПАТ «Запоріжкокс» є перші затримані, – відео

493

Опубліковано: 17 Березня 2017

За фактом вибуху, що стався 16.03.2017 на території комбінату ПАТ «Запоріжкокс», внаслідок якого загинули 4 працівники, розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

Так, вчора працівники ТОВ «Пром-Інтегра» на території цеху по відбору та очищенню коксового газу, проводили ремонт та технічне обслуговування обладнання.

Близько 15 години, під час проведення зварювальних робіт стався вибух збірника води, в якому містився охолоджений технологічний коксовий газ. Внаслідок цього загинули 4 працівника ТОВ «Пром-Інтегра».

Попередньою причиною вибуху є порушення технологічного регламенту під час проведення вогневих робіт.

Слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій області за процесуальним керівництвом обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 272 Кримінального кодексу України за ст.208 КПК України(порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).

Згідно зі ст. 208 КПК України затримано 3 особи – 2 керівника структурних підрозділів підприємства, які допустили підрядну бригаду до виконання ремонтних робіт, та працівник підрозділу ГУ ДСНС у Запорізькій області. Вирішується питання щодо оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу.

Поліція Запоріжжя оприлюднила відео (18+), водо доступне за посиланням: