У районних радах Запорізької області аудитори знайшли порушень на 225 тис. грн

336

Опубліковано: 29 Травня 2017

Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області провело ревізію діяльності п’яти районних рад і знайшло порушень на загальну суму 225,43 тис. грн, з яких порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 184,64 тис. гривень. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомили у Держаудитслужбі.

До типових порушень аудитори відносять оплату районними радами за рахунок бюджетних коштів комунальних послуг, які фактично споживалися місцевими адміністраціями та їх структурними підрозділами, що призвело до зайвого витрачання коштів районних бюджетів на суму 58,76 тис. грн (наприклад, Великобілозерською районною радою – 24,23 тис. грн, Розівською – 8,32 тис. гривень).

Крім того, типовим порушенням є використання головами рад автотранспорту без наявності документів про ділові поїздки. Внаслідок чого зайво списано пального на суму 21,64 тис. грн (наприклад, колишнім головою Пологівської районної ради – 6,7 тис. грн, Розівської – 7,22 тис. гривень).

Також майже у всіх районних радах встановлені зайві виплати заробітної плати, в тому числі заохочувальні виплати керівним особам районних рад, на загальну суму 42,77 тис. гривень.

Ревізіями також встановлені випадки недоотримання належних районним бюджетам надходжень внаслідок бездіяльності посадових осіб в загальній сумі 28,37 тис. грн, зокрема, Пологівським районним бюджетом – 19,75 тис. гривень.

У Пологівській і Розівській районних радах виявлено випадки нецільового використання бюджетних коштів у сумі 4,3 тис. грн та 4,99 тис. грн відповідно.

За результатами проведених контрольних заходів об’єктам контролю направлено листи з обов’язковими вимогами щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізій вказаних районних рад проінформовано прокуратуру Запорізької області.

До Великобілозерської, Пологівської, Розівської районних рад застосовано заходи впливу за порушення у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Ініційовано зменшення бюджетних асигнувань Пологівській та Розівській районним радам на суми нецільового використання бюджетних коштів.