У Мелітополі відбудеться міжнародний фестиваль українського кіно

442

Опубліковано: 18 Червня 2016

Вніч з 25 на 26 червня в Мелитополі відбудеться міжднародний кінофестиваль “Відкрита Ніч Дубль 19”. Про це повідомляє видання Местные вести.

«Відкрита ніч» – міжнародний фестиваль українського кіно, який покликаний відкрити нові імена у галузі кіно- та телевиробництва. Унікальність заходу в тому, що фільми показуватимуть одночасно у 52 містах України та за кордоном.
Цього року конкурсна комісія фестивалю розглянула 116 заявок, обравши для показу 19 фільмів українського виробництва. Ще одна кінострічка транслюватиметься поза конкурсом. Головний приз – 2 тисячі доларів. У програмі фестивалю – ігрові, документальні та анімаційні фільми. У журі конкурсу – кінофахівці, режисери, і глядачі – останні матимуть змогу віддати свої голоси за кіно, що сподобалось шляхом СМС-голосування.
Цього року фестиваль пройде за підтримки Державної агенції України з питань кіно. Початок фестивалю 25 червня о 21.00, кінопокази відбуватимуться по вулиці Михайла Грушевського, 19 (4-й корпус МДПУ ім. Б. Хмельницького).
Зареєструватись на кінопокази фестивалю можна за посиланням.