У Мелітополі “Союз Лівих Сил” встановив червоний прапор на арці Перемоги

215

Опубліковано: 29 Липня 2016

У Мелітополі на площі Перемоги знову майорить червоний прапор. про це повідомляє “РИА Мелітополь”. Сьогодні вранці, 29 липня, на арці Перемоги його особисто встановив глава місцевої організації “Союз Лівих Сих” Тарас Генов.
IMG_20160729_055618

Як пише місцеве ЗМІ, активізувалися ліві після того, як у виконкомі на засіданні містобудівної ради пройшло обговорення питання реконструкції арки Перемоги. Оновити арку влада задумала до Дня міста.
У архітекторів було декілька пропозицій. Серед них: підсвітити колони в кольорах національного прапора, розмістити на арці годинник або герб міста. Також була пропозиція замість арки поставити сцену, оскільки площа є основним місцем проведення різних концертів і заходів.

У всіх варіантів знайшлися як прихильники, так і противники, пишуть журналісти “РИА Мелітополь”. У міськраді вирішили, що ще 2 тижні управління архітектури буде приймати пропозиції щодо реконструкції арки, а ескізи будуть поміщені для на сайті виконкому, щоб жителі мали змогу ознайомитись із варіантами. Після закінчення цього терміну винести питання на міську раду, з конкретними пропозиціями і конкретними графічними матеріалами. І з цих пропозицій було вирішено взяти за основу те, що більш за все сподобається мешканцям Мелітополя і закінчити реконструкцію вже до Дня міста.

Послухавши пропозиції архітекторів, Тарас Генов запропонував повернути арці колишній вигляд і поставив на місце раніше зірваної невідомими копії Прапора Перемоги, нове полотнище.
Свою ідею вирішив реалізувати власними силами, тож за допомогою драбини забрався на арку і почепив на неї червоний прапор. Крім того, лідер “СЛС” разом з комуністами Єлизаветою Мамоновій і Віктором Яковенко записали відеозвернення.
IMG_20160729_061334