У Мелітополі після ходи до Дня Перемоги тимчасово відсторонили начальника поліції

254

Опубліковано: 10 Травня 2017

Під час проведення масових заходів присвячених 72 річниці Дня перемоги над фашизмом у місті Мелітополь було зафіксовано ряд правопорушень стосовно використання забороненої символіки та невиконання співробітниками поліції своїх службових обов’язків. За даними фактами призначено службову перевірку. Про це повідомляється на сайті Нацполіції.

У Мелітополі відбулись масові заходи, учасниками яких стало близько 4 тисяч громадян. Для забезпечення громадського порядку було залучено 200 правоохоронців.

Керівництвом та співробітниками місцевого відділу поліції було допущено ряд прорахунків із забезпечення законності під час проведення масових заходів до Дня Перемоги. Так, деякі учасники мітингу використовували заборонену в Україні символіку.

Зважаючи на це, начальником Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олегом Золотоношею було ініційовано проведення службової перевірки, на час проведення якої від виконання своїх службових обов’язків відсторонено начальника Мелітопольського відділу поліції Юрія Буланова. Тимчасово виконуючим обов’язки призначено Володимира Бондаренка.