У Мелітополі опоблоківці захопили кабінет директора комунального ТБ

219

Опубліковано: 20 Липня 2016

Сьогодні, 20 липня, депутати Мелітопольської міськради від фракції “Опозиційний блок” захопили кабінет директора КП “ТРК Мелітополь”. Опоблоківці наполягають на зміні керівництва телеканалу, посилаючися на рішення міськради від 10 листопада. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив депутат Мелітопольської міськради від фракції “Солідарність” Павло Тимофєєв.

Нагадаємо, в листопаді минулого року в Мелітополі відбулася так звана “підвальна сесія”. Депутати від “Опозиційного блоку” провели засідання в підвальному приміщенні одного з бізнес-центрів, що належить нардепу Балицькому. Саме на цій сесії за участі 28 депутатів міськради було прийнято рішення про звільнення чинного директора ТРК “Мелітополь” Ганни Абрамович та призначення на її посаду Олега Шостака, який є директором приватного телеканалу “МТВ плюс”, що належить родини Балицького.

Наразі в кабінеті директора КП “ТРК Мелітополь” знаходяться Олег Шостак, декілька опоблоківців та невідомі особи. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив начальник юрвідділу управління виконкому Мелітопольської міськради Микола Гринько.

Як повідомляє місцеве видання РІА-Мелітополь, за фактом захоплення комунального підприємства в поліції відкрили кримінальне провадження. У поліцію із заявою звернувся мер Мелітополя Сергій Мінько. У своїй заяві він описав сьогоднішні події на ТРК Мелітополь. Дії директора ТРК МТВ плюс Олега Шостака і ряду депутатів Оппоблока на ТРК Мелітополь міський голова розцінює як захоплення приміщення комунального підприємства, яке було здійснено для його незаконного використання та фактичного перешкоджання нормальній роботі підприємства.

я

/Фото РІА-Мелітополь/