У Мелітополі активісти пікетують місцевий телеканал

128

Опубліковано: 26 Лютого 2016

Сьогодні, 26 лютого пів сотні активістів пікетували будівлю мелітопольського телеканалу «МТВ». Приводом протесту став інформаційний сюжет, який 13 лютого вийшов в прямий ефір телеканалу із зображенням карти України без Криму.

Кілька десятків активістів ЦК «Азов», «Правого сектору» та Самооборони Мелітополя прийшли до будівлі телеканалу з вимогою публічно вибачитися перед громадськістю.

12772997_1676533869253623_1982463510_o

Як розповів журналісту Громадського ТБ Запоріжжя голова Самооборони Мелітополя Олексій Надієв, директору телеканалу «МТВ» активісти передали лист із проханням змінити інформаційну політику телеканалу на більш проукраїнську.

45895768954

Крім цього, одна з організаторок мітингу  Людмила Шведюк стверджує, що інформаційні сюжети телеканалу «МТВ» містять антиукраїнську пропаганду та дискредитують міську владу та громадських діячів міста.

Нижче наведено текст відкритого листа-звернення наданого Громадському ТБ Запоріжжя:

«На протязі тривалого періоду з програм ТРК «МТВ-плюс» громадськість м. Мелітополя та Запорізької області спостерігає антиукраїнську пропаганду та створення негативного іміджу міської влади та проукраїнських громадських діячів міста. Виходячи з цього вимагаємо:

1. прилюдного вибачення в ефірі вашого каналу та муніципального каналу «МТВ» керівництва та журналістів ТРК «МТВ-плюс»;

2. приведення своєї діяльності у відповідність до чинного законодавства України;

3. припинення ведення антиукраїнської пропаганди»

Організатори зазначають, що лист підписали більше 40 людей.

Зазначимо, що 24 лютого, в ефірі інформаційної програми «Регіон» ведучий телеканалу «МТВ» приніс вибачення за прикрий інцидент. Він зазначив, що знімальна група не перевірила графічне зображення, а коли помилку виявили, її терміново виправили. Сюжет із правильною картою показали в ефірі.

Крім цього, керівництво телеканалу провело внутрішнє розслідування та покарало працівників телеканалу винних у інциденті.

Справка: співвласником телеканалу «МТВ», за інформацією з відкритих джерел, є народний депутат Євген Балицький.