“У м.Токмак Запорізької області відбувся факт самозахоплення влади “Опоблоком”, – депутат

713

Опубліковано: 4 Липня 2016

Депутати Токмацької міськради звинувачують мера у порушені закону. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив депутат Токмацької міськради Вадим Лукаш.

Так, за його словами, 30.06.2016 в м.Токмак після перерви продовжилася 12 сесія Токмацької міської ради, але на ній був відсутній кворум (більшість депутатів). Не дивлячись на це, мер міста Котелевський І.В. продовжив сесію за попереднім погодженням з депутатами від фракції “Опозиційний блок”.

“На голосування були поставлені питання, яких не було в порядку денному (їх “з руки” внесли депутати з “Опоблока”). При цьому що “внесені” питання не пройшли всі депутатські комісії. Незаконно був обраний секретар міської ради, новий склад виконкому і затверджено заступника мера”, – наголосив пан Лукаш.

На думку депутата, все це є грубим порушенням закону «Про місцеве самоврядування в Україні». У зв’язку з відсутністю більшої половини депутатів всі рішення були прийняті незаконно і призвели до самостійного захоплення влади.

img564 (1)

“Ми, депутати які не брали участі у незаконній сесії, звернулися до голови Запорізької обласної державної адміністрації Брилю К. І. з заявою за фактом навмисного порушення Закону про самоврядування і Регламенту Токмацької міської ради. Так само нами направлені заяви в поліцію, прокуратуру і суд”, – йдеться в заяві на ім’я очільника Запорізької ОДА, яку підписали 13 депутатів Токмацької міськради.