У Бердянському районі правоохоронці зупинили «власників» 24 га незаконно засіяного поля

391

Опубліковано: 24 Липня 2017

Куйбишевський відділ Бердянської місцевої прокуратури встановив факт самовільного зайняття 24 га. Державної землі шляхом засіву їх ячменем. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Запорізькій області.

З метою недопущення збирання врожаю на вказаній ділянці, було встановлено особу, яка намагалася у нічний час зібрати врожай за допомогою сільськогосподарської техніки. Дії цієї людини були зупинені негайно.

На місці зафіксовано всю сільськогосподарську техніку, яку визнано речовим доказом, допитано механізаторів а також особу яка незаконно зайняла земельну ділянку.

Під час розслідування кримінального провадження вже вдалось домогтись повного відшкодування завданих збитків – 37 тис. грн вже перераховані до бюджету.

Нагадаємо, що 21 липня, на нараді Генпрокурора України Юрія Луценка із прокурорами областей, прокурора Бердянської місцевої прокуратури Андрія Бутенка попросили вийти із зали засідання. Річ у тім, що у районі знаходиться близько 1500 кв. м. незаконно засіяних земель. Проте місцева прокуратура, за словами голови облдержадміністрації і місцевих мешканців, не проводила ніяких робіт у даному напрямку.