Травмований біля церкви атовець готується до операції і відмовляється писати заяву в поліцію

526

Опубліковано: 6 Січня 2018

Стосовно сьогоднішніх подій із побиттям під церквою атовця і протестним мітингом висловився керівник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша на власній сторінці в соцмережі.

У повідомлені значиться, що поліцейські, які приїхали на виклик про побитих людей на місці не виявили ні потерпілих, ні нападників. Потім, спілкуючись із тим же паном Бурим виявилося, що один з потерпілих хвилюється за своє життя і прийде в поліцію тільки через два дні і заяви поки писати не буде.

З огляду на це розглядається питання про відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Але тим часом потерпілий дав коментар сайту 061, у якому сказав, що писати заяву не буде. Далі цитата мовою оригіналу:

“Около 15 часов. Центр города. С товарищем шли, купили куклу. Положили, сфотографировали. Стояли несколько минут, никто не выходил. Выбегает охранник, забирает куклу, уносит в сторожку. Подходим спрашиваем – зачем ты украл нашу куклу? В ответ улыбочки и звонок по телефону. Ну хорошо, стоим ждем, ничего не происходит. Человек вышел с церкви, отвел нас в стороночку, очень вежливый такой, выходим с территории, мы стоим разговариваем на религиозные темы, тихо спокойно, курим. Подъезжает автобус, выскакивают два человека в масках. Подбегают заливают лица перцовым баллончиком и ногами просто убивают. Ренгтен вы уже видели на Фейсбуке. Я сейчас дома, на завтра мне нужно 15 тысяч гривен на операцию. Точка. Мне звонил Киев, мне звонила область, мне звонило городское управление полиции. Полчаса назад мне звонил участковый, пытался уточнить мои данные”.

За словами Олександра, він не вірить поліції, тому не планує писати заяву. Крім того, через специфіку його роботи, йому не можна “світитися”, тому своє прізвище Олександр називати не хоче.

“Мне нельзя подавать никаких заявлений. Все свои проблемы я решу сам. И деньги на операцию найду”

Відео подій під церквою можна знайти за посиланням

Рентгенівський знімок постраждалого: