ТОП-5 питань V сесії Запорізької міськради

605

Опубліковано: 25 Квітня 2016

В середу, 27 квітня, відбудеться засідання V сесії Запорізької міськради. Згідно інформації, оприлюдненій на офіційному сайті місцевої влади, депутати планують розглянути майже п’ятдесят питань.

Громадське ТБ Запоріжжя, ознайомившись із усіма проектами, може виділити наступні п’ять питань:

1. Умови продажу ПС “Юність”
Згідно документу, новий власник має зберегти профіль діяльності об’єкта, власне палац спорту має залишитися палацом спорту. Окрім того, використання земельної ділянки та її забудови має відповідати діючій містобудівній документації.

Також майбутній власник “Юності” має провести реконструкцію та модернізацію об’єкта протягом трьох років, вклавши в ПС інвестицій на суму не менш ніж 120,00 млн. грн та привести до ладу прилеглу територію.

Насамкінець, покупця зобов’яжуть зберегти трудовий колектив у кількості двадцяти робочих місць згідно зі штатним розкладом протягом двох років.

2. Створення КП “Запоріжжя”

Майбутнє КП розташовуватиметься за тією ж адресою, де зараз перебуває головний офіс МКП “Основаніє” – вул. Українська, 29а. Передбачається, що його статутний фонд становитиме 100 тисяч гривень та буде утворено за рахунок коштів бюджету розвитку міста.

Департамент ЖКГ здійснюватиме управління майном майбутнього КП та займатиметься його реєстрацією. Статут КП “Запоріжжя” та зміни до нього затверджуватиме виконком Запорізької міськради.

3. Кредит для Тепломереж

Як вже повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя на початку місяця, Концерн має намір взяти кредит у банку під заставу нерухомості. Проте від початку йшлося про суму в 60 мільйонів. У оновленому варіанті проекту сума збільшиася майже вдвічі і становить 110 мільйонів гривень.

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що кредитні кошти потрібно залучити для розрахунку за енергоносії для виробництва теплової енергії та для ведення поточної господарської діяльності.

4. Екзамени для посадовців

Згідно документу, майбутні посадовці окрім персональної перевірки, передбаченої антикорупційними законами, складатимуть іспит. Екзаменацiйнi бiлети включатимуть 5 питань. Iспит складатиметься письмово державною мовою. На підготовку до відповіді майбутні посадовці матимуть 60 хвилин. До переліку питань наразі включено 871 питання.

5. Зміни в виконавчих органах

Проектом передбачається утворити два нових департаменти, одне управління та одну інспекцію: департамент інфраструктури та благоустрою; департамент спорту, сім`ї та молоді; управління комунікацій; інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. Окрім того, цим же документом передбачається перейменувати ряд існуючих департаментів та управлінь, а також три районних адміністрації – Жовтневу на Олександрівську, Ленінську на Дніпровсьу, а Орджонікідзевську на Вознесенівську. Насамкінець, проектом пропонується затвердити загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів у кількості 1766 одиниць.

Окрім того, депутати традиційно розглянуть питання щодо надання фінансової допомоги на лікування окремих запоріжців чи їхніх родичів, створення ОСББ та внесуть зміни до вже прийнятих рішень.

Нагадаємо, депутати також мають намір заборонити збирати гроші готівкою з батьків запорізьких школярів.