Санаторій «Лазурний», у якому отруїлися діти АТОвців, не мав дозволу на роботу

555

Опубліковано: 20 Липня 2017

Дитячий табір “Лазурний”, в якому отруїлись близько сотні дітей ветеранів АТО, не має дозволу на роботу та проведення оздоровлення і відпочинок дітей. Про це повідомляє прес-служба Бердянської місцевої ради.

Робоча комісія обстежувала заклад 22 червня, 07 липня, 14 липня, 17 липня, 19 липня. В ході ревізій було виявлено невідповідність закладу вимогам чинного законодавства в сфері організації дитячого оздоровлення. Зазначені Акти було вручено керівнику закладу.

В результаті чергового обстеження закладу 17 липня в закладі було виявлено дітей, відпочиваючих всупереч неготовності закладу до прийняття дітей.

Станом на 19.07.2017 проведено чергове обстеження закладу, під час якого в закладі виявлена вже 261 дитина. Під час розмови діти скаржились на некомфортне перебування та неякісне харчування.

На даний час проводиться огляд дітей цього закладу лікарями. Про дану проблему проінформовано Бердянській відділ поліції, Бердянську місцеву прокуратуру, Департамент соціального захисту населення Запорізької ОДА, Директора Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА.

Нагадаємо, що сьогодні, 20 липня, волонтерка Наталя Міщенко опублікувала пост про те, що діти дніпровських АТОвців, які поїхали відпочивати у «Лазурний», масово отруїлися.