Опубліковано: 17 Січня 2017

У четвер, 19 січня, в Запоріжжі пройде загальноміське Свято Водохреща.

Місце проведення

Традиційно свято відбудеться на Центральному міському пляжі. Початок заходу – 12:00.

Від завтрашнього дня на території пляжу вже будуть розпочаті підготовчі роботи, передає прес-служба мерії.

Територію пляжу приведуть у належний санітарний стан, берег річки Дніпро очистять від льоду. Тут встановлять намети з обігрівом для дітей і дорослих, обладнають підходи до місць купання. Будуть працювати дві мобільні кухні для приготування чаю. Передбачено підвіз питної води, для того щоб усі бажаючі могли її освятити.

На час проведення заходу буде забезпечено чергування машин швидкої допомоги. В ніч з 18 на 19 січня в день Свята Водохреща за безпекою на воді будуть слідкувати рятувальники.

Районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району дано доручення організувати необхідні умови для проведення Свята Водохреща 19 січня на території Правобережного пляжу. Тут також буде забезпечено чергування рятувальників.

Як дістатися

Щоб усі бажаючі могли дістатися до місця проведення святкового заходу, організована робота додаткового громадського транспорту. Це автобусні маршрути загального користування №73 «ЗТМК – Набережна», №83 «ПАТ «Запоріжвогнетрив» – Набережна», №85 «Набережна – вул. Чумаченко», №99 «4-й Південний мікрорайон – Набережна», тролейбусним маршрутом №14 «Вул. Чумаченко – Набережна».

Де освятити воду

За інформацією Запорізької Єпархії УПЦ КП 19 січня на свято Хрещення Господнє, священнослужителями буде здійснюватися освячення води за адресами:

– Кафедральний Собор Святої Трійці по вул. Святоволодимірівській, 101а;

– на площі Фестивальній (біля Хреста та фонтану);

– на Правому березі в Бородинському мікрорайоні по вул. Ладозькій (біла магазину АТБ);

– в Шевченківському районі по вул. Бочарова (в парковій зоні).