Суд зобов’язав Артюшенка спростувати публікацію “Вконтакті”

230

Опубліковано: 12 Лютого 2016

Жовтневий районний суд м. Запоріжжя своїм заочним рішенням від 28 грудня зобов’язав нардепа Ігоря Артюшенка спростувати публікацію “Вконтакті”, в якій йшлося про фінансування сепаратистських акцій в Мелітополі нардепом Євгеном Балицьким. Про це повідомляють Наші гроші із посиланням на рішення суду.

Окрім того, суд постановив, що Ігор Артюшенко має виплатити Балицькому одну гривню в якості компенсації моральної шкоди.

Згідно із матеріалами справи, у травні минулого року на власній інтернет-сторінці в соціальній мережі “Вконтакті” розмістив публікацію, фрагменти якої Євген Балицький оскаржив у судовому порядку. Саме в цьому фрагменті пан Артюшенко звинувачував Балицького в фінансуванні тероризму.

Ігор Артюшенко не надав суду доказів на підтвердження цієї інформації, тож суд визнав її такою, що підлягає спростуванню.

Спростування мало бути опублікованим протягом 15 днів на сторінці Артюшенка “Вконтакті”. Проте, пан Артюшенко має свою думку з цього приводу:

“Рішення суду приймалось зважаючи на те, що факт фінансування сепаратистських рухів у Мелітополі Євгеном Балицьким на сьогодні не є доведеним в судовому порядку, але ж і спростованим або хоча б розслідуваним цей факт також не є. Зрештою пропоную оцінити матеріали та докази, які були наведені у даному зверненні. Ці факти, зафіксовані на фото і відео є неспростовними. Та разом з тим, знаючи ідеологічні вподобання Балицького – ми всі розуміємо і бачимо правду. Тож тут є, по-перше, як питання до досі нелюстрованої судової системи, яка має піддатися кардинальним змінам вже у цьому році, так і до СБУ, яке попри значну кількість відповідних фактів досі не взялось за цього одіозного політика”,- сказав Ігор Артюшенко в коментарі Громадському ТБ Запоріжжя.