Суд скасував покарання, через яке звільнили запорізького прокурора Івана Моніна

410

Опубліковано: 5 Жовтня 2017

Четвертого жовтня, Дніпропетровський апеляційний суд скасував наказ про дисциплінарне стягнення стосовно колишнього прокурора прокуратури № 3 Івана Моніна. Про це повідомляє «Правда».

Нагадаємо, що Монін був звільнений на основі наказу про стягнення за зростання злочинності на підвідомчій прокуратурі № 3 території. Суд скасував цей наказ бо прокурор не може нести прямої відповідальності за криміногенну ситуацію.

Після набрання судовим рішенням чинності, Монін має намір подавати позов вже про своє поновлення на посаді. Тим часом Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив на місце Моніна прокурорського працівника з Криворіжжя Прихожанова Валерія.

Нагадаємо також, що Іван Монін звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів зі скаргою на нинішнє керівництво прокуратури Запорізької області. На підставі цієї скарги в даний момент відкрито дисциплінарне провадження щодо прокурора області Валерія Романова та начальника відділу кадрів обласної прокуратури Сергія Божинського.

Фото: “Первый Запорожский”