Суд по амністії звільнив від покарання екс-керівницю санаторію «Лазурний», де влітку масово отруїлися діти атовців

533

Опубліковано: 22 Листопада 2017

Бердянський міськрайонний суд звільнив від покарання за підробку документів колишню директорку “Клінічний санаторій “Лазурний” Людмилу Запорожець. Про це повідомляє «Наші гроші. Запоріжжя»

Згідно з матеріалами справи, вона самостійно внесла до бланку Міністерства аграрної політики та продовольства України недостовірні відомості про готовність підпорядкованого їй закладу до роботи і підписала його від імені працівника Держспоживслужби. Згодом цей бланк увійшов до складу документів бердянського санаторію, які подавалися на торги від соцдепартаменту Дніпровської міськради щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей, родичі яких загинули в АТО.

У результаті, підрядником по тендеру обрали саме “Лазурне” з вартістю договору в 3,03 млн грн і до закладу направили 245 дітей.

У суді Людмила Запорожець свою вину визнала і суд призначив їй 4250 грн штрафу та позбавив права займати певні посади на рік. Проте, суд також звільнив її від цього покарання за законом про амністію на підставі її пенсійного віку і злочину невеликої тяжкості.

У липні у санаторії “Лазурний” отруїлося понад 200 дітей. Згодом спеціалісти з’ясували, що бактерія розповсюджувалася через їжу, зокрема, її виявили у гречці та у кухаря харчоблоку. Вказувалося також, що усі працівники кухні не проходили медичний огляд, а тому не мали права працювати у санаторії.