Опубліковано: 6 Травня 2017

Запорізький обласний адмінсуд відмовив міськраді Енергодара у позові про обмеження масових заходів, в тому числі маршу “Безсмертний полк” 9 травня, який організовує партія “Союз лівих сил”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав представник департаменту внутрішньої політики Запорізької ОДА Олександр Зубченко.

Відповідне рішення суд оголосив увечері 5 травня. У постанові зазначається, що “суд не вбачає загрози в проведенні” Союзом лівих сил “мирного зібрання”.

“Незважаючи на пряму загрозу масових зіткнень, суддя відмовилася задовольнити позов Енергодарського міськвиконкому, підтриманий обласною владою про заборону всіх масових заходів партій і громадських організацій 8-9 травня”, – повідомив Зубченко.

За його словами, в Енергодарі на одній вулиці в один і той же час заплановано проведення 7 масових акцій антагоністичного напрямку.

При цьому Зубченко закликав представників патріотичних сил “захистити ветеранів від провокації російських телеканалів і не допустити перетворення Дня перемоги в шабаш із забороненою символікою”.