Сучасний запорізький трамвай вийде на колію в кінці травня, – фото, відео

531

Опубліковано: 6 Квітня 2017

У кінці травня підприємство «Запоріжелектротранс» випустить на колію сучасний трамвай власного виробництва. Про це повідомляє керівництво підприємства, яке, сьогодні, 6 квітня, влаштувало для журналістів екскурсію у складальний цех.

Зібрати новий трамвай на базі «Запоріжелектротрансу» коштує 6 млн. У цьому році планується випустити чотири вагони. У разі якщо проект буде успішним і «Запоріжелектротранс» налагодить серійний випуск, підприємство зможе робити один трамвай на місяць.

Вагони для трамваю закупили в місті Калуш, двері та високовольтне обладнання збиратимуть на підприємстві. Колісна база також робиться у Запоріжжі.

Директор «Запоріжелектротрансу» Юрій Папач заявив, що першу машину випустять на колію у кінці травня. Але до цього часу ще треба прокласти 6 км дротів, засклити кузов, поставити сидіння, кронштейни, доробити внутрішні роботи. Найголовніше – провести випробування трамваю. Важливо, що запорізький трамвай буде частково з низькою підлогою, тобто пристосованим для перевезення людей з обмеженою мобільністю.

В кінці травня також планується презентувати два капітально відремонтованих тролейбуси