Створити нове КП, співфінансувати встановлення лічильників, – громадські обговорення роботи «Запоріжгазу»

303

Опубліковано: 15 Лютого 2017

Сьогодні, 15 лютого, в усіх районних адміністраціях міста Запоріжжя відбулись громадські слухання стосовно встановлення загальнобудинкових лічильників газу підприємством «Запоріжгаз». Про це повідомляють депутати Запорізької міськради.

Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережі депутат Олександр Константинов, громада Олександрівського району проголосувала за те, щоб залишити в силі рішення міськради номер 60 “про упорядкування питань щодо встановлення загальнобудинкових вузлів обліку природного газу”. Це рішення відмінило всі договори на встановлення загальнобудинкових лічильників.

За інформацією сайту «Перший запорізький», на слуханнях у Шевченківському громадські активісти запропонували співфінансування. Вони просять виключити певні адреси з інвестиційної програми, і суму виділену на загальнобудинковий лічильник «розбити» на всіх мешканців, а ті доплатять гроші за свої індивідуальні лічильники.

Сайт 061 передає, що слухання у Комунарському районі закінчилися нічим, а громада Хортицького району запропонувала створення нового КП, яке буде контролювати дії «Запоріжгазу» і виступати арбітром у конфліктах цього підприємства і запоріжців.

Депутат Віталій Рябцев на своїй сторінці у соцмережі розповів, що слухання у Заводському районі закінчилися скандалом. Люди не захотіли слухати депутата “Опозиційного блоку” Павла Михайлика і голову району Андрія Баєва. Їм довелося виступати під крики “Ганьба!”.