Стало відомо, чи був Богуслаєв із Путіним на відкритті православних пам’ятників

334

Опубліковано: 12 Липня 2016

12 липня, посилаючись на російський сайт, запорізькі ЗМІ повідомили про те, що нардеп України В’ячеслав Богуслаєв брав участь “у відкритті нових православних пам’ятників у Спасо-Преображенському соборі у Росії”. Також у ЗМІ повідомлялось, що пан Богуслаєв був там у компанії Володимира Путіна.

Зазначимо, що ця подія дійсно відбувалась на острові Валаам вчора, 11 липня.

Як повідомив журналістам Громадського ТБ Запоріжжя директор із зв’язків з громадськістю “Мотор Січі” Анатолій Малиш, з вчорашнього дня гендиректор підприємства В’ячеслав Богуслаєв знаходиться на авіавиставці у Фарнборо. (пердмістя Лондона, Великобританія), яка відкрилась вчора, 11 липня.

“Международная выставка в Великобритании, в Фарнборо. 50-тая юбилейная. Там представлен наш самолёт АН-178 и там все руководители авиационной промышленности Украины. Со вчерашнего дня он (ред. В’ячеслав Богуслаєв) там. С Путиным он не был”,- повідомив Громадському ТБ Запоріжжя пан Малиш.

Проте, як повідомляє сайт “Українська правда”, 9 липня нардеп дійсно літав у Росію відкривати пам’ятники на острові Валаам, проте не зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним.

Фото сайту Руська Православна Церква

“Ми прилетіли в суботу зранку (9 липня – ред..) і здається три години були там”, – сказав він.
За словами Богуслаєва, він не знав, що на острів має прибути Путін.

“Там були одні священики. Ми відкрили пам’ятники і полетіли”, – сказав він.