Справа директора КП «Автогосподарство» передана до суду

413

Опубліковано: 1 Березня 2017

Запорізька місцева прокуратура №2 направила до суду обвинувальний акт відносно директора одного з комунального підприємств Запоріжжя у розтраті бюджетних коштів. Про це повідомляється на сайті прокуратури. Власні джерела Громадського ТБ Запоріжжя у правоохоронних органах стверджують, що мова йде про директора КП «Автогосподарство», яке також відоме як «Козацький возик».

Встановлено, що не зважаючи на збиткову господарську діяльність, директор комунального підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, у період з квітня 2015 по жовтень 2016 року, незаконно нарахував собі та найманим працівникам премії та завищені заробітні плати на загальну суму 223,4 тис грн.

Санкція статті за вказаний злочин передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, що КП «Автогосподарство» належить обласній раді. Першого листопада 2016 року на підприємстві відбулись обшуки. 18 листопада 2016 року директору повідомили про підозру у корупції.