Спортивна школа імені Жаботинського перейде в комунальну власність облради

129

Опубліковано: 16 Грудня 2016

В обласному центрі з’явиться спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики імені Леоніда Жаботинського. Таке рішення ухвалили депутати обласної ради під час десятої сесії сьомого скликання, повідомляє управління у справах преси та інформації.

На сьогодні СДЮШОР з важкої атлетики «Спартак» має статус громадського об’єднання з незазначеною формою власності, засновником якого є загальні збори колективу школи, що не відповідає чинному законодавству. 3 2004 року школа фінансується за рахунок обласного бюджету. Створення саме комунального закладу надасть змогу обласній владі здійснювати контроль за ефективністю роботи закладу.

– Школа має славетні традиції з підготовки спортсменів-важкоатлетів високого рівня, які гідно представляють Запорізьку область та Україну на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. На сьогодні школа є єдиним спеціалізованим спортивним закладом з важкої атлетики в області. Вихованці закладу входять до складу збірної команди України з важкої атлетики. За роки існування школи підготовлено понад 200 майстрів спорту та 50 майстрів спорту міжнародного классу, – повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Довідково: Жаботинський Леонід Іванович – дворазовий олімпійський чемпіон (1964, 1968) з важкої атлетики, чемпіон світу (1964-1966, 1968), чемпіон Європи (1966, 1968), п’ятиразовий чемпіон СРСР (у 1964-1969), заслужений майстер спорту СРСР, володар титулу “Найсильніша людина планети”. Серед його численних шанувальників був й Арнольд Шварцнеггер.

14 січня 2016 року Леонід Іванович пішов з життя.
Навесні цього року розпорядженням голови місцевої ОДА вулиця Правди була перейменована на честь Леоніда Жаботинського.