Спортсмени, що тренувалися в манежі “Запоріжсталь”, пікетували мерію, – відео

761

Опубліковано: 4 Липня 2017

Сьогодні, 4 липня, під стінами мерії зібралися вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву зі спортивної гімнастики, їхні батьки та тренери. Вийти на мітинг їх змусили зміни в роботі запорізького легкоатлетичного манежу, де донедавна проводилися тренування.

Понад 30 років спорткомплекс належав ПАТ “Запоріжсталь”, але нещодавно його було продано. Наразі новий власник, мережа Sport Life, проводить в ньому масштабну реконструкцію. На час ремонтних робіт спортивні секції змусили залишити заклад.

За словами вихованок спортивної школи, протягом двох днів дівчата разом із батьками самотужки вивозили спорядження з гімнастичної зали. Наразі є інформація, що перша черга реконструкції має завершитися в вересні цього року.

Однак, молоді спортсмени та їхні батьки ставлять під сумнів своє повернення на базу після реконструкції.

Схвильовані запоріжці звернулися до міської влади за допомогою в отриманні гарантій від нового власника. Спортсмени кажуть, що тренувальна зала в манежі – єдина не тільки в місті, а й в області.

“Можливо навіть в цій реконструкціїї спортивної гімнастики і не буде”, – заявила голова батьківського комітету Ірина.

До протестувальників вийшов заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Він пояснив, що манеж – приватна власність, а спортивна школа знаходиться в відомстві обласної влади. Однак, посадовець запевнив, що за словами нового власника, “спорт високих досягнень залишиться в стінах манежу”. Окрім того, він пообіцяв ініціювати нараду представників міської та обласної влади із власником спорткомплексу, аби прийти к єдиному рішенню.

Окрім питання збереження тренувальної бази, запоріжців хвилює і фінансовий момент. До цього часу діти займалися в спортивних секціях чи не задарма. Зі своєї кишені батьки сплачували лише за роботу тренерів та прибирання приміщення – загалом 150 грн на місяць. За оренду тренувальної бази сплачував комбінат “Запоріжсталь”.

Разом із попереднім власником маленьких спортсменів залишила і його фінансова підтримка. Батьки побоюються, що заняття в спортивній школі здорожчають мінімум втричі.