Сміттєпереробний завод, проспект без реклами і оглядове колесо, – ТОП-5 свіжих петицій

439

Опубліковано: 23 Січня 2017

Громадське ТБ Запоріжжя продовжує відстежувати появу нових електронних петицій до місцевої влади. Цього тижня до нашого ТОПу потрапили наступні звернення:

1. Екологічна петиція – 286 підписів

Вадим Тихонов у своїй петиції вимагає посилення контролю над забрудненням наввколищнього середовища через встановлення автоматизованої системи контролю над якістю атмосферного повітря і води у м. Запоріжжя.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

2. Сміттєпереробний завод – 268 підписів

Автор петиції пропонує збудувати у Запоріжжі сміттєперееробний завод. “Враховуючи подію на Грибовицькому сміттєзвалищі , тягання львівського сміття по всій Україні, прошу не чекати коли подібне станеться в нашому запорізькому краї, а негайно почати шукати інвесторів для розробки проекту потужного сміттєпереробного заводу”, – йдеться в зверненні.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

3. Проспект Соборний без реклами – 177 підписів

Автор петиції пропонує прибрати всі рекламні банери по проспекту Соборному, так як реклама відволікаючи водіїв призводить до підвищеної аварійності на дорозі, а також псує зовнішній вигляд головного проспекту міста.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

4. Ковзанка на Фестивальній – 148 підписів

Пропонується в зимовий період на площі Фестивальній облаштувати відкриту ковзанку. На думку автора петиції, таке нововведення прикрасить центральну площу та підвищить її відвідуваність.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

5. Оглядове колесо на пл. Запорізькій – 127 підписів

Ініціатор петиції пропонує встановити оглядове колесо на площі Запорізькій – там, де ще торік височив пам’ятник Леніну.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

 

Минулого тижня Громадське ТБ Запоріжжя писало про громадські вбиральні, єдиний електронний квиток та знесення бордюрів.