Слідчі НАБУ затримали головного лікаря Запорізької обласної лікарні Ігоря Шишку, – фото

619

Опубліковано: 1 Серпня 2017

Слідчі Національного антикорупційного бюро України зараз проводять обшуки в Запорізькій обласній клінічній лікарні. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив активіст Сергій Лукін.

Головний лікар ЗОКЛ Ігор Шишка був затриманий.

За версією слідчих НАБУ, затриманий у змові з іншими службовими особами лікарні та ТОВ у 2012 році організував проведення незаконної процедури закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги. В результаті для потреб очолюваного ним комунального медичного закладу за бюджетні кошти було придбано 26 одиниць легкових спеціальних (санітарних) автомобілів, комплектація та технічні параметри яких не відповідали вимогам стандартів України, і експлуатація яких за прямим призначенням була неможливою. Також, за версією слідства, внаслідок цих дій державі було завдано збитків на загальну суму 13 мільйонів гривень.

На даний час затриманий доставляється до Національного антикорупційного бюро у м. Києві, де йому буде повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу і відсторонення його від займаної посади.

Також нагадаємо, що комунарський районний суд Запоріжжя оштрафував голову Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишку на 5100 тисяч гривень за те, що його тесть вів підприємницьку діяльність на території лікарні, що є адміністративним порушенням. Але згодом пан Шишка виграв апеляцію по цій справі.

Крім цього, Ігор Шишка замішаний в іншій корупційній справі – закупівлі унікального діагностичного апарату за 25 мільйонів:

Крім цього дивіться ексклюзивне інтерв’ю з головним лікарем обласної клінічної лікарні Ігорем Шишкою: