Ситуацію в Енергодарі 8-9 травня вирішить суд

307

Опубліковано: 5 Травня 2017

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради звернеться до окружного адміністративного суду Запорізької області з позовом про проведення акцій 8 та 9 травня. Напередодні заявки на їх проведення подав “Союз лівих сил”, а потім, за порадою чиновника Запорізької ОДА Олександра Зубченка, одразу кілька патріотичнх організацій.

“Союз лівих сил”, відомий своєю прорадянською риторикою під час травневих свят, в Енергодарі вже проводив свої акції. Минулого року це ледь не призвело до бійок.

Після того, як стало відомо про погодження ходи “Союзу лівих сил”, заявку на проведення акції в тому ж місці подали волонтерські та атовські організації — «Передова», «Самооборона», «ЕО — Захисники України» та ПП «Національний корпус». Енергодарські ЗМІ повідомляють, що це було зроблено за порадою заступника директора Депортаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА Олександра Зубченка.

В той же день голова ЗОДА Костянтин Бриль звернувся до міського голови Енергодару Павла Музики з листом, де він вимагав скасувати розпорядження виконкому про погодження акції “Союзу лівих сил” та звернення до суду.

Зазвичай в таких випадках суд забороняє проводити будь-які акції, окрім організованих владними органами.

Повідомлення “Національного корпусу”:

А ось один з поглядів на те, що відбувалося в Енергодарі в День Перемоги минулого року, з гаслами “слава радянському народу” та ходою “Безсмертного полку”: