Сина запорізького чиновника, що стріляв по людях, суд відпустив на поруки

340

Опубліковано: 3 Квітня 2017

Ленінський суд Запоріжжя відпустив на поруки 35-річного чоловіка, що влаштував нічну стрілянину в Дніпровському районі в ніч на 30 березня, поранивши двох людей. ЗМІ повідомляли, що нападник є сином одного з заступників голови Дніпровської районної адміністрації Запоріжжя.

Про рішення суду повідомляє видання «ZaБор», посилаючись на власні джерела. У відкритому реєстрі судових рішень, жодних документів щодо цієї справи не опубліковано.

З повідомлень поліції та свідків відомо, що чоловік посварився з парою в черзі нічного магазину біля АЗС по вулиці Маршала Чуйкова. Нападник сходив додому, та повернувся з мисливською рушницею, зарядженою дробовими патронами.

На відео поліції добре видно, як молодик ганяється з рушницею за людьми. В результаті 40-річний чоловік отримав поранення голови, 28-річна жінка – поранення обличчя.

При появі поліції нападник кинув зброю. В його крові виявилося 1,9 промілле алкоголю.

В сюжеті ТСН добре видимі посічені дробом стіни.

Згідно офіційного сайту Запорізької мерії, голова Дніпровської районної адміністрації має чотирьох заступників. Це Оксана Швець, Віталій Гриценко, Світлана Гусєва та Іван Якіб’юк. Ім‘я нападника в поліції не розголошують.