Син загиблого в АТО бійця на шкільних канікулах служить у Нацгвардії

410

Опубліковано: 15 Квітня 2016

Запорізький семикласник Олексій Завада проводить свої шкільні канікули у військовій частині №3029 Нацгвардії України, де колись служив його батько Богдан Завада, що загинув в АТО влітку 2014 року.

Рішення опановувати фах військового хлопець прийняв сам, поділився мрією з мамою, переговори з командиром частини тривали недовго – Олексія запросили сюди без жодних вагань.
Протягом тижня хлопець на рівні з іншими солдатами брав участь у теоретичних заняттях та, навіть, у стрільбах й тактичній підготовці.

За словами досвідчених військових, молодий курсант Завада ні в чому не поступається старшим колегам: хіба що більш скромний та мовчазний.
Нинішні канікули вже другі поспіль, котрі Олексій проводить у казармах: вперше хрещення в ролі солдата він прийняв цієї зими, коли більшість запорізьких школярів перечікували вдома карантин.
Подробиці служби запорізького семикласника Олексія, що мріє стати військовим, як і його батько, – у сюжеті журналістів Громадського ТБ Запоріжжя.

Батько Олексія, Герой України офіцер Богдан Завада загинув, за офіційними даними, 16 липня 2014 року в бою під Маринівкою Донецької області під час масової атаки на блокпост.
Лейтенант Завада підбив ворожий БТР та знешкодив з десяток противників, врятувавши життя побратимам. Тіло офіцера досі не знайдено.