Сім’ю затриманого фсбшниками Євгена Панова охоронятимуть колишні військові, – комбат 37-го ОМПБ

340

Опубліковано: 11 Серпня 2016

Родину затриманого фсбшниками жителя м. Енергодар Запорізької області Євгена Панова охоронятимуть колишні військові. Про це журналістам Громадського ТБ Запоріжжя повідомив Олександр Лобас, командир 37-го окремого мотопіхотного батальйону ЗСУ, в якому протягом 2014-2015рр. служив Панов.

Комбат також розповів журналістам, що Євген демобілізувався у серпні 2015 року, до цього у складі 37-го батальйону ніс службу безпосередьо у зоні проведення так званої АТО: “Це була Авдіївка, славнозвісна промзона, Красний Партизан, це дев’ятиповерхова будівля, що виходить далі на аеропорт… Це була зона відповідальності батальйону і він там працював, ніс службу. Потім у складі батальйону був в районі Маріуполя: від Гнутово-Толаківки аж до Широкиного.”
Комбат Лобас охарактеризував свого колишнього підлеглого Панова як впевненого, достатньо грамотного військовослужбовця з високим рівнем виконавчої дисципліни. “Це було підставою, щоб після звільнення я запропонував йому подальшу службу за контрактом, але, беремо до уваги до у квітні 2014 він був одним з організаторів Самооборони міста Енергодар. І він вирішив все-таки приділити більше уваги громадськості, громаді міста Енергодар, яка за своєю позицією неоднозначна.”
Олександр Лобас також зазначив, що після звільнення Євген Панов не полишав батальйону, надаючи військовим волонтерську допомогу.

Щодо затримання Панова російськими фсбшниками, Лобас каже, що для нього ця новина стала несподіванкою: “За моєю інформацією, станом на сьогодні він не приймав участь і не служив у жодному військовому підрозділі.”
Також комбат 38 ОМПБ Лобас зазначив, що батальйон планує проведення акції щодо визволення Панова. “Це військовослужбовець нашого батальйону, це військовослужбовець ЗСУ, віддати його на поталу представникам ворожої на сьогоднішній день нам держави не маємо права. Своїх не кидаємо.”