Підлітки хизуються в соцмережах знущаннями над тваринами – ОНОВЛЕНО

470

Опубліковано: 20 Січня 2016

Із власних джерел Громадського ТБ Запоріжжя в організації із захисту тварин стало відомо, що світлини, які були опубліковані у соцмережах із молодиками, що хизуються знущаннями над тваринами, були зроблені у лютому 2015 року. Хлопця, що їх робив, активісти тоді внесли до “чорного списку” (перелік телефонів, власники яких були запідозрені в жорстокому поводжені з тваринами). Проте, світлини вспливли знову через те, що днями захисники тварин отримали дзвінок з номеру з того самого “чорного списку”. Телефонуючий прохав прихистити безпритульну тварину. Саме тому громадські діячі вирішили знову опублікувати інформацію річної давнини у соцмережах, щоб попередити повторення знущань.

Наразі, як стведжують активісти, автори публікацій отримують погрози на свою адресу від родичів хлопців. Побоюючись цього, вони були змушені повидаляти ряд фотографій із тематичних пабліків.

Нагадаємо, зранку, 20 січня, соцмережа “Типове Запоріжжя” та ЗМІ повідомляли про те, що запорізький школяр на своїй сторінці у соціальній мережі викладав світлини, на яких видно, як він знущається над хатніми тваринами, зокрема котами.

4-ts5RAYc_0
фото із “Типового Запоріжжя”

З постів хлопця видно, що він разом із другом знущалися над твариною та обговорювали це із групою товаришів. Як пишуть користувачі, школяр розшукує тварин у пабліках соцмереж, де люди віддають безхатченок у добрі руки.

12576262_10208326804750112_1717026427_n
фото із “Типового Запоріжжя”

Зазначимо, що згідно із ст. 5 ЗУ “Про захист тварин”, забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами, заклики до жорстокого поводження з ними, а також пропаганда мисливства в системі дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної і вищої освіти.