Шість запорізьких вишів увійшли до всеукраїнського ТОП-200

397

Опубліковано: 1 Червня 2016

В мережі з’явився цьогорічний рейтинг українських вишів “ТОП-200 Україна”. До списку кращих потрапили 6 учбових закладів Запоріжжя та ще три з області, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на портал Освіта.UA.

Найкращим закладом регіону вивився Запорізький національний технічний університет – він посів 47 місце. Далі йдуть Запорізький державний медичний університет (72 місце), Запорізький національний університет (81 місце), Класичний приватний університет (115 місце), Запорізька державна інженерна академія (127 місце) та Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій (198 місце).

Є в рейтингу і виші Мелітополя та Бердянська. Мелітопольський державний педагогічний університет визнали 169-м, Бердянський державний педагогічний університет – 149-м, Бердянський університет менеджменту і бізнесу – 196-м.

Нагадаємо, як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, вчора, 31 травня поліціянти впіймали на хабарі професора запорізького вишу. Деякі ЗМІ, посилаючись на власні джерела, пишуть, що це Петро Гудзь, завідуючий кафедрою менеджменту ЗНТУ.