Що запоріжці хочуть бачити на місці демонтованого Леніна,- опитування

258

Опубліковано: 8 Червня 2016

Громадське ТБ Запоріжжя вирішило поцікавитись у мешканців міста, що би вони хотіли бачити на місці, де ще донедавна височів монумент вождя пролетаріату.

Тим часом, питання з реконструкції площі Запорізької почнуть вирішувати найближчим часом. Про це заявив Громадському ТБ Запоріжжя Володимир Головешко, голова управління внутрішньої політики міськради. За його словами, пропозицій щодо реконструкції надійшло безліч, проте, наразі найпопулярнішими з них є встановлення монументу Покрови Божої Матері, покровительці українських козаків, пам’ятник гетьману Сагайдачному та оглядове колесо. Однак, за інформацією управління, до початку реалізації реконструкції площі має відбутися ряд бюрократичних процедур. Спочатку всі пропозиції розгляне робоча група з топоніміки. Результати її напрацювань розглядатиме Департамент архітектури міськради, після чого за обраний варіант голосуватимуть або на виконкомі, або на сесії міськради. Ще одним важливим кроком стане питання виділення фінансування на ці роботи. Його депутати виділятимуть шляхом економії бюджетних коштів, і це питання також має вирішити міська рада на одній із сесій.
До речі, у мерії досі приймають пропозиції від громадян та організацій щодо нових ідей по реконструкції площі Запорізької.