Шеф-редактор запорізької газети відвідав форум асоціації російськомовної преси

672

Опубліковано: 29 Березня 2018


Шеф-редактор запорізької газети «Позиція» Сергій Знаменський, відвідав форум асоціації російськомовної преси. Подія відбулась на при кінці лютого в Тель-Авіві. Мета заходу – формування об’єктивного образу Росії, широке інформування про досягнення народів Росії в середовищі російських діаспор за кордоном. Більше про призначення форуму можете почитати за цим посиланням.
Однією з головних тем форуму – вибори президента РФ. Директор Всесвітньої асоціації російськомовної преси Віталій Ігнатенко в своїй промові заявив, що російська преса живе тими ж подіями, що і Росія: «Важливо підкреслити, що російська преса в усьому світі живе тими ж думками, тими ж подіями, якими живе Росія»
Виступив на форумі серед інших і запорізький журналіст. На сайті The Baltic Course зазначена цитата Сергія Знаменсткого з події: “Російські ЗМІ в Україні перебувають не в найпростішій, і не в найгіршій ситуації. У місцях компактного проживання росіян випускаються ЗМІ російською мовою. В Україні йде пошук місця мовного питання” Також заявив, що за те, як писати «на або в Україну» російська мова не переслідується і розповсюджені в країні два варіанти.
Ось відео з форуму:
https://www.youtube.com/watch?v=0y4401hXy4o&feature=youtu.be , на 4:41, на задньому фоні бачимо Сергія Знаменського.

Як повідомляє сайт Zanoza, у коментарі Сергій Анатолійович, заперечує, що відвідував цей форум.