Шацький представив нових прокурорів Запорізької області

484

Опубліковано: 14 Грудня 2015

З 15 грудня 2015 року діяльність міських, районних, районних у містах та міжрайонних прокуратур припиняється шляхом реорганізації. Замість цих прокуратур з того ж дня утворюються та розпочнуть свою роботу сім місцевих прокуратур. З них три у Запоріжжі, ще чотири – у Мелітополі, Бердянську, Енергодарі та Токмаку.

На сьогоднішньому брифінгу в Запорізькій облпрокуратурі були представлені голови семи новоутворених прокуратур. Так, у Запоріжжі місцеву прокуратуру №1 (Жовтневий, Шевченківський та Заводський райони міста) очолила Ірина Бутенко, №2 (Орджонікідзевський, Комунарський і Запорізький район) Роман Мазурик, №3 Іван Монін.

Мелітопольською місцевою прокуратурою керуватиме Сергій Лисенко, Бердянською – Андрій Бутенко, Енергодарською – Дмитро Троцик, Токмацькою – Олександр Свистун.

654

Наразі в Запорізькій області вже звільнено 152 співробітники прокуратур різних рівнів, що не склали кваліфікаційні тести.

Нагадаємо, реформування роботи прокуратури проводиться на виконання вимог Закону України “Про прокуратуру” від 14 жовтня 2014 року.

До новостворених прокуратур на території Запорізької області звертайтеся за нижченаведеними контактними адресами та телефонами.

adresa(2)