Секретар Токмацької міськради склав депутатські повноваження під тиском громадськості

548

Опубліковано: 21 Липня 2016

Сьогодні, 21 липня, секретар Токмацької міськради Олександр Чуб склав депутатські повноваження під тиском громадськості. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив депутат місцевої міської ради Вадим Лукаш.

За його словами, інцидент відбувся у сесійній залі під час засідання. Одразу після відкриття якого до приміщення увійшли зо три десятки ветеранів АТО у супроводі громадськості. Люди висловили своє невдоволення процесами, які відбуваються в місті та міській раді. Окрім того, вони виступили з вимогою відставки секретаря Токмацької міської ради, що, на їхню думку, був обраний незаконно.

“Опоблоківців обурила така поведінка в результаті чого їх закидали яйцями, а пана Чуба облили водою”, – повідомив Вадим Лукаш.

Зрештою Олександр Чуб написав написав заяву про складання депутатських повноважень, що була прийнята та проголосована депутатським корпусом Токмацької міськради. Відмова від мандату автоматично позбавила пана Чуба крісла секретаря міськради.

Вибравши головуючого, токмацькі депутати проголосували низку важливих питань та оголосили перерву в засіданні, яке, за словами Вадима Лукаша, має продовжитися наступного тижня.

/Фото Іpnews/