СБУ виявила в мерії нелегальні системи для спостереження

599

Опубліковано: 1 Серпня 2017

Прес-служба СБУ прокоментувала сьогоднішні обшуки у міськраді Запоріжжя. За їх словами, співробітники Служби безпеки України провели слідчі дії у приміщеннях Запорізької міської Ради для виявлення та фіксації каналів збирання та передачі стороннім особам службової інформації з обмеженим доступом. За їх словами, обшуки проводились з дотриманням вимог діючого процесуального законодавства України, у в рамках кримінального провадження відкритого за  ст. 359 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

 

У ході обшуків, правоохоронці виявили у приміщеннях міськради несертифіковані системи аудіо та відео спостереження, які направлені на експертизу. Під час досудового слідства буде встановлено ініціаторів та мету встановлення систем спостереження у адміністративних приміщеннях органу місцевого самоврядування, в яких циркулює інформація з обмеженим доступом. Триває слідство. Повідомляє прес-служба відомства.

 

Фото: сайт “ZаБор”

 

Нагадаємо, як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, сьогодні, 1 серпня, співробітники СБУ проводили обшуки у приміщенні міськради. Володимир Буряк назвав це спробою дестабілізувати ситуацію в Запоріжжі.

Ситуацію навколо обшуків сьогодні обговорювали наші журналісти у програмі Explainer.