СБУ вирішуватиме, чи показувати декларацію голови ОДА, – Бриль

404

Опубліковано: 31 Жовтня 2016

Станом на 31 жовтня е-декларація очільника Запорізької ОДА Костянтина Бриля не була оприлюднена на сайті НАЗК. За словами високопосадовця, електронну декларацію пан Бриль подав ще тиждень тому, але чи побачить її широкий загал – вирішуватиме СБУ.

Читайте також: Антикварні ікони, мільйони готівки та коштовності дружини: Що задекларував перший заступник Бриля

“Хочу повідомити працівників ЗМІ, яких турбує питання моєї електронної декларації, що згідно вимог Законодавства, я подав свій звіт ще тиждень тому. Проте для офіцерів спецслужби вищого керівного складу існує особливий порядок подачі декларацій. Тож питання оприлюднення моїх статків лишається виключно в компетенції керівництва СБУ.

Хочу зазначити, що мені нічого приховувати від громади і все моє майно було неодноразово та досить прискіпливо вивчене журналістами. Тим паче, що задекларовані мною за 2015 рік фінанси та майно суттєво не відрізняються від того, що було подано в минулі роки”, – сказав він.

Громадське ТБ Запоріжжя оприлюднило статки міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та його заступників. Також наші журналісти зазирнули до декларації голови Запорізької облради Григорія Самардака та членів його команди. Окрім того, з’ясували, хто з прокурорів – Шацький чи Романов – має більші статки.