СБУ розкрила подробиці щодо ангару зброї під Запоріжжям

357

Опубліковано: 20 Березня 2017

Величезний арсенал зброї під Запоріжжям охоронявся двома літніми людьми без зброї, засобів захисту та освітлення. Про це повідомила прес-служба СБУ, коментуючи допис у Facebook волонтерки Ольги Решетилової.

Минулої п’ятниці СБУ сповістила про виявлення 124 гранатометів РПГ-26, 50 протитанкових гранатометів РПГ-7, велику кількість інших боєприпасів та навіть протиповітряний зенітний ракетний комплекс. Було порушено кримінальне провадження за статтею 263 КК (незаконне поводження зі зброєю, санкція – від 3 до 7 років позбавлення волі).

В неділю відома волонтерка Ольга Решетилова, коментуючи це повідомлення, зазначила, що зброя належить 37-му батальйону 56-ї окремої мотопіхотної боигади, що розташовувся на летовищі в селі Широкому. За словами активістки, про необхідність її обліку правоохоронцям було відомо.

Сьогодні СБУ, відповідаючи Решетиловій, зазначила, що “інформація була подана коректно”, а до складів були викликані військові, що не смогли надати документів на приміщення та зброю.

Село Широке знаходиться на відстані близько 10 кілометрів за межами Запоріжжя, а летовище, на території якого розміщувався 37-й батальйон, знаходиться за кілька кілометрів від Широкого.

Відомо, що 37-й батальйон покинув Широке ще в 2015 році.