СБУ підозрює Олександра Шацького у витоку державної таємниці

627

Опубліковано: 17 Жовтня 2016

Сьогодні, 17 вересня, керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук розповів, що служба безпеки за результатами перевірки діяльності Олександра Шацького виявила порушення, що могли призвести до витоку секретної інформації. Про це пан Ткачук розповів в ефірі каналу “112 Україна”.

“У вересні у Запорізькій прокуратурі була планова перевірка режиму поводження з державною таємницею. Під час перевірки було виявлено велику кількість недоліків, як по документам, так і більш суттєві недоліки, що могли призвести до витоку державної таємниці”, – повідомив Ткачук.

Він також розповів, що обмеження доступу до державної таємниці для співробітників Запорізької прокуратури будуть діяти до 10 грудня, але їх можуть зняти і раніше.

“Якщо недоліки будуть усунені, доступ (до державної таємниці — ред.) буде раніше. Також скасовано доступ до державної таємниці прокурору. Ми працюємо з ГПУ, ми звернулися до них щодо призначення службового розслідування”, – розповіли в СБУ.

Також нагадаємо, що раніше “Українська правда” повідомляла, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко готує наказ про звільнення прокурора Запорізької області Олександра Шацького.

Відзначимо, що сьогодні прокурор Запорізької області на своїй прес-конференції заявив про своє звільнення. Також він наголосив, що його звільнення — політичне замовлення.