СБУ обшукало домівку депутата Запорізької облради від фракції «Опозиційний блок»

472

Опубліковано: 20 Червня 2017

Близько десятка представників СБУ, сьогодні, 20 червня, провели обшук в будинку депутата Запорізької обласної ради від Оппоблока та екс-помічника нардепа Євгена Балицького Валерія Горбаня. Про це повідомляє сайт «РІА Мелітополь».

За словами Валерія Горбаня, на момент обшуку вдома його не було. У будинку, за його слованми, знаходилися його дружина і донька 2008 року народження.

– Люди в масках приехали в желтом микроавтобусе, перелезли через забор. Ворвались в дом, разбив перед этим входную дверь, напугали маленькую дочь. Представьте – 10 человек в масках с автоматами. А если бы жена была на работе?! Можете себе представить , что было бы с ребенком, – коментує обшуки Валерій Горбань.

Адвокати повідомили депутату, що обшук проводився в рамках кримінального провадження щодо підпалу будівлі Мелітопольської міської ради.

Нагадаємо, що підпал стався в ніч з 19 на 20 травня. Невідомі кинули у вхідні двері виконкому кілька пляшок із запальною сумішшю.

Також відомо, що в травні між нардепом Євгеном Балицьким і його помічником Валерієм Горбанем відбулись деякі розбіжності у поглядах. Валерій Горбань несподівано позбувся посади помічника нардепа, і голови Мелітопольської районної організації Опоблока.