Роман Акбаш: «Металург» просив фінансування «Запоріжсталі», а муніципальні клуби – це вчорашній день

346

Опубліковано: 12 Травня 2017

Голова прес-служби ФК «Металург Запоріжжя» Роман Акбаш, що є одним з лідерів фанатського руху міста та ініціатором відновлення клубу, прокоментував заяву Володимира Буряка про створення ще одного «Металургу», що фінансуватиметься з міського бюджету.

За його словами, під час складних часів клубу наприкінці 2015 – початку 2016 року фанати та активісти неодноразово зверталися до міської влади за підтримкою, проте не були почуті. Тоді йшлося про пільгове користування стадіоном «Славутич Арена» та тренувальною базою.

Зверталися за фінансуванням і безпосередньо до комбінату «Запоріжсталь», але й там пропозиції залишилися без відповіді.

Акбаш зазначив, що фінансування клубу вимагає величезних коштів, які мотивовано може надати лише приватний капітал, адже йдеться про десятки мільйонів гривень. «Чи доцільно брати такі суми з міського бюджету? Кожний з містян може спробувати сам відповісти на це питання», – наводить слова Романа «Вся Власть».

Крім того, для участі у професійних змаганнях новостворений клуб має пройти аматорські турніри місцевого та всеукраїнського рівнів. Це означає, що муніципальний клуб у Прем’єр лізі заграє не скоро. «Металург», створений два роки тому, хоча й не демонструє значних успіхів, проте вже виступає у Другій лізі Українського чемпіонату.

Варто зазначити, що мер Запоріжжя Володимир Буряк і більшість високопосадовців міськради є вихідцями з комбінату “Запоріжсталь”.

Докладний коментар Романа Акбаша можна прочитати в матеріалі «Вся Власть».