Родина Ігоря Шишки веде бізнес на території обласної лікарні

1233

Опубліковано: 16 Серпня 2016

Одразу три фірми, пов’язаних з родиною головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки, ведуть бізнес на території лікарні.

Дві з них, ТОВ “Лєто” та “Скіф-фарм”, належать тестю головного лікаря Миколі Скринському. Перша орендує приміщення для торгівлі харчовими продуктами загальною площею 59 квадратних метрів. Друга – орендує три приміщення під аптеки загальною площею 37,4 квадратних метрів.

shishka 3 shishka6

Обидва підприємства було засновано в один день – 10 червня 2015 року.

До того ж, згідно реєстру, “Скіф-фарм” та “Лєто” взяли приміщення в суборенду у фірми “Скіф-ХХХ”, засновником якої є син Скринського Артем. Ця компанія була заснована ще у 2005 році. А дозвіл на оренду лікарняних приміщень вона отримала восени минулого року від постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності Запорізької обласної ради, якій належить комунальна лікарня.

В коментарі “Громадському” Ігор Шишка підтвердив, що Микола Скринський є його тестем, проте заявив, що назви зазначених фірм йому невідомі. А питання конфлікту інтересів мала б розглядати конкурсна комісія Запорізької обласної ради, яка приймала відповідні рішення (протокол 327, протокол 330). На той час постійну комісію очулювала Лариса Мефьодова.

Також згідно реєстру МВС Микола Скринський минулого року зареєстрував одразу п’ять автівок загальною вартістю щонайменше 3 мільйона гривень – Volkswagen Multivan (2007), Range Rover (2011), Volkswaagen Touareg (2011), ГАЗ 33104-318 (2007). У 2016 році Микола Скринський придбав Daewoo Lanos (2008).

Ігор Шишка, згідно з даними того ж реєстру, пересувається на спортивному Mitsubishi Pajero (2007), що коштує близько 325 тисяч гривень.

Раніше в інтерв’ю “Громадському” Шишка зазначав, що його зарплата на посаді складає близько 5000 гривень.

Також він підтверждував, що проживає в квартирі своєї дружини Тетяни по вулиці Рижській в Запоріжжі. Загальна площа цього житла, придбанного сім’єю Шишки в 2010 році, складає 109 квадратних метрів. Наразі подібна квартира в елітному будинку на Правому березі коштують близько 2,7 мільйона гривень.